A koronavírus-veszélyhelyzet alakulásának megfelelően a Közösségi Ház és Városi Könyvtár a fenntartó Komádi Városi Önkormányzattal karöltve megteszi a szükséges intézkedéseket. A Kormány rendelkezésével összhangban az intézmény által szervezett kulturális rendezvények, foglalkozások elmaradnak. A Közösségi Ház és Városi Könyvtár szolgáltatásai határozatlan ideig szünetelnek. Az intézmény látogatása a Kormány 46/2020 (III. 16) Korm. rendelete alapján tilos. A kölcsönzött könyvek 2020. május 29-ig automatikusan meghosszabbításra kerülnek.

Fehér Péter intézményvezető az alábbi elérhetőségen szolgál további tájékoztatással: 06 20/317-0770

Komádi, 2020. március 17.

Fehér Péter intézményvezető s.k.e

A Fekete Erzsébet Hímző Kör felhívására, megérkeztek az első komakendők, komatálak.

Nagyon szépen köszönjük!

Felhívás!

A Fekete Erzsébet Hímző Kör a Komatál és Komakendő Kárpát-medencei alkotópályázaton szeretne részt venni és ehhez kérné a komádi lakosok segítségét. A szakkör tagjai a még fellelhető, régi komacsészéket, komatálakat és komakendőket szeretnék megtekinteni, lefotózni, hogy hiteles pályamunkákat készítsenek a Nemzeti Művelődési Intézet által meghirdetett pályázatra.